Clovek za PC 1Preskúmajte možnosti podpory a služieb, komunitu, a výukové zdroje pre riešenie IronCAD Design Collaboration Suite.

 
Možnosti podpory

Podpora poskytovaná pre IronCAD predstavuje vo svojej triede ten najlepší spôsob ako pomôcť užívateľovi prechádzať otázkami a hlásiť vylepšenia, ktoré sú podstatným prínosom pre riešenia postavené na IronCAD Design Collaboration Suite.

  • Armor Advantage Support Services - Komplexná produktová podpora. Zahŕňa aktualizácie softvéru, prístup na webové stránky IRONCAD komunity, a pridružené osobné technické poradenstvo prostredníctvom e-mailu a telefónu a v prípade potreby aj podpora  službami pre zdieľanie obrazovky.
  • Subscription Services - Predplatené služby zahŕňajúce aktualizáciu softvéru a prístup k webovej stránke IRONCAD komunity.

Obidva typy podory produkty sa poskytujú na dobu 12 mesiacov a je možné ich zakúpiť spolu s licenciami software, alebo po uplynutí predchádzajúcej zmluvy o podpore. Štandardne uvoľňuje IronCAD aspoň 1 novú hlavnú verziu produktu na trh každý rok a tiež množstvo aktualizácií produktov v čase medzi hlavnými verziami.

Užívatelia bez podpory alebo s ukončenou podporou nás však môžu kontaktovať tiež, a v rámci možností im vyjdeme maximálne v ústrety, prípadne im poradíme možnosti ako si takúto podporu môžu zaobstarať.

 
Učebné materiály

Komunita - IronCAD poskytuje on-line diskusné fórum pre užívateľov, ktorí si zakúpili plnú Armor Advantage, alebo Subscription Services technickú podporu. Prístup k anglickej online komunite nájdete na tomto linku, a prístup ku slovenskej a českej komunite nájdete na tomto linku.

    • Ak ste si kúpili AA alebo SS ročnú podporu, ale nedostali ste heslo, obráťte sa prosím na našu technickú podporu.
    • Ak by ste chceli zakúpiť alebo obnoviť Armor Advantage podporu, obráťte sa na nás prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle +421 905 506 690, prípadne cez náš kontaktný formulár.

Výukové centrum - IronCAD Learning Center je zbierka rôznych demonštrácií a výukových videí navrhnutých tak, aby vás naučili pracovať s riešením IronCAD Design Suite. Pre prístup do výukového centra kliknite na tento link. Videá sú priebežne aktualizované, preto doporučujeme si ich pravidelne prezerať.

Seriál webinárov - Pozývame vás k účasti na jednom z našich 30 minútových webinárov, na ktorých sa naučíte ako môžete s IronCAD Design Collaboration Suite dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity. Tieto série webinárov sa zameriavajú na tri kľúčové oblasti IronCAD Design Collaboration Suite. A to na výkon, flexibilitu a spoluprácu. V priebehu webinárov je náš technický personál pripravený zodpovedať všetky vaše otázky . Pridajte sa k nám a prihláste sa na webináre na tomto linku.

 
Aktualizácie produktu a súbory na stiahnutie

Rôzne aktualizácie produktu a sťahovanie riešení IronCADu sú k dispozícii na linku Aktualizácie Produktu. Archivované aktualizácie a ďalšie nástroje sú k dispozícii na http://www.ironcad.com/archive_download/.
Poznámka: pre sťahovanie aktualizácií produktu sa vyžaduje aktívna AA alebo SS ročná podpora.

Nahor